FESTYN RODZINNY

Utworzono dnia 17.06.2018

W piękną i słoneczną sobotę 9 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Wałdowie zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się kolejny już FESTYN RODZINNY, którego organizatorem była nasza szkoła oraz Rada Rodziców. Bogaty program festynu oraz wspomnienie ubiegłorocznej imprezy sprawiły, że plac przed szkołą wypełnił się tłumem ludzi. Oficjalną częścią Festynu były występy artystyczne w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Przeprowadzono także ciekawe konkurencje sportowe. Do wspólnej zabawy również wojowie Grodu Rummela zaprosili dzieci i dorosłych. To jeszcze nie wszystko! Atrakcją spotkania była wizyta Ochotniczej Straży Pożarnej w Wałdowie oraz Państwowej Straży Pożarnej w Miastku, którym także gorąco dziękujemy za poświęcony nam czas. Wśród przygotowanych atrakcji były również przejażdżki motocyklowe, punkt medyczny oraz akcja wolontariacka „Pomoc dla Juliana”. Rodzice przynieśli wspaniałe słodkie wypieki dla gości, a na grillu dla wszystkich chętnych była kiełbaska. Odbyła się także sprzedaż "cegiełek", a dochód z ich sprzedaży przeznaczono na zakup solarów dla szkoły. Składamy ogromne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w organizację festynu oraz gościom za Ich liczne przybycie i szczodrość w przekazywaniu funduszy na rzecz naszej szkoły.

Utworzono dnia 17.06.2018, 00:12