Impreza Mikołajkowa

Utworzono dnia 06.12.2017

Dziś w naszej szkole jak co roku odbyły się uroczyste Mikołajki. Na mikołajkową imprezę przybyli zaproszeni goście: rodzice, emerytowani pracownicy szkoły, przedstawiciele Straży Pożarnej i Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły, ksiądz proboszcz oraz liczni mieszkańcy okolicznych wsi. Na powitanie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu "Dokarmianie zwierząt":
I miejsce - Hanna Olchowik
II miejsce - Natalia Szatkowska
III miejsce -Hubert Knopik
Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki.
Sponsorem nagród było Koło Łowieckie "ARTEMIDA" z Wałdowa. Następnie uczniowie zaprezentowali przedstawienie jasełkowe z pięknymi, tradycyjnymi kolędami. Obok w sali na przybyłych gości czekał kiermasz świątecznych ozdób i stroików wykonanych przez dzieci. Ważnym gościem programu był Jakub Jankowski, dla którego cało społeczność szkolna zbiera plastikowe nakrętki. Na koniec obowiązkowo odwiedził nas Święty Mikołaj, który wręczył wszystkim dzieciom prezenty. Po części oficjalnej gości zaproszono na słodki poczęstunek. Zabawa była bardzo udana!!! WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!

Utworzono dnia 14.12.2017, 13:16