Uczeń klasy III, Bryan Kubecki zajął I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Świerznie.

Gratulacje dla uczennicy klasy I Marceliny Kleist za zajęcie II miejsca w gminnym konkursie plastycznym pn. Happy Valentine's Day.

6 kwietnia nastąpiło rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. „Solidarni z Ukrainą” organizowanego przez naszą szkołę. Wśród laureatów byli uczniowie naszej szkoły. Miejsce II w kategorii klas I-III zdobył Oskar Cerajewski oraz Filip Lipiński. Również II miejsce otrzymała Weronika Wacowska w kategorii klas IV-VIII. Wyróżnienie otrzymali: Marcelina Kleist, Sandra Weilandt, Bartek Lipiński oraz Przemek Jakubcewicz. Zwycięzcom gratulujemy wyobraźni i kreatywności.

Gratulacje dla naszego Ucznia, Pawła Węcławskiego za zajęcie I miejsca w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM „MAŁY MATEMATYK” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Miastku.

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Marcelina Kleist została laureatką ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego "Linguś". Marcelina zajęła 10. miejsce w kraju w kategorii klas 1.

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Historycznym „Konstytucja 3 maja” organizowanym przez SP 1 w Miastku. Kacper Wróblewski zajął zaszczytne II miejsce.

Uczniowie Naszej Szkoły wzięli dzisiaj udział w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Jana Brzechwy zorganizowanym przez SP 3 w Miastku. Konkurs był przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i został przeprowadzony w dwóch kategoriach: klasy I-III i klasy IV-VI. Zaszczytne III miejsce zajął Krzysztof Bocyk w kategorii klas IV-VI. Uczniowie, którzy stanęli na podium otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a wszyscy pozostali otrzymali nagrody książkowe. Z każdego sukcesu cieszymy się ogromnie i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach konkursowych.

Wczoraj uczniowie klasy 3. Hanna Olchowik i Paweł Węcławski zdobyli wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "English is fun" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Miastku.

19.05 nasze uczennice: Nikola Lemanczyk i Marcelina Kleist wzięły udział w konkursie piosenki angielskiej "Singing Kids 2022". Konkurs zorganizowany został przez Szkołę Podstawową w Parchowie. Jury konkursu postanowiło przyznać wyróżnienie w kategorii klas 1-2 dla Marceliny, natomiast Nikola zajęła 2.miejsce w kategorii klas 3-4.

Uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w Eliminacjach Gminnych 52. Konkursu Recytatorskiego „Ptaki i ptaszki polne” zorganizowanym przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Miastku. Wyróżnienie w kategorii I (klasy I – III) otrzymała Zofia Palińska.

31.05.22r. uczennica klasy I - Viktorija Boichenko wzięła udział w konkursie recytatorskim "Ukraińska Wiosna" wierszy Andrija Szewczenki organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 1 w Miastku. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 0 - VIII z Ukrainy. Viktorija otrzymała dyplom, zaś kontakt ze swoimi rodzimymi kolegami... był bezcenny.

31 maja w Szkole Podstawowej w Słosinku odbył się Powiatowy Konkurs „Tajemnice ciała”. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy IV – Bartłomiej Lipiński. Bartek zajął I miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Miło nam poinformować o sukcesie naszych uczennic! Hania Olchowik oraz Marcelina Kleist zdobyły II miejsce w powiatowym konkursie Picture Wörterbuch organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Henryka Sienkiewicza w Świerznie.

Nasi uczniowie brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „Leon" z języka angielskiego. Uczennica klasy pierwszej - Marcelina Kleist została laureatką tego konkursu zajmując 4. miejsce w Polsce!!!