Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rok szkolny 2014/2015

Czcionka:

Koniec roku szkolnego to zawsze wiele wyjazdów i wycieczek w różne ciekawe miejsca. W tym roku także byliśmy na wycieczkach w Zieleniewie oraz w Ergo Arenie w Gdańsku na wystawie budowli z klocków lego.


Korzystając z przepięknej słonecznej pogody  dzieci z klasy I wybrały się na wycieczkę  do stadniny koni  w Dolsku . Dzieci wzięły udział w zajęciach przyrodniczo-edukacyjnych, dzięki którym dowiedziały się, jak wygląda stajnia, koń, jakich warunków potrzebuje oraz czym się żywi i jak należy o niego dbać. Dzieci miały okazję  wyczyścić, pogłaskać, nakarmić Humcka i nawiązać z nim kontakt. Każde dziecko skorzystało z przejażdżki na koniku. Dziękujemy pani Ewelinie!!!!


Leśnicy z Nadleśnictwa Dretyń zaprosili naszych uczniów do parku w Dretyniu. W dniu 28 kwietnia z zaproszenia skorzystali uczniowie z klas II, II, IV, V i VI. Wyjazd uczniów rozpoczął się ogniskiem z pysznymi kiełbaskami i zwiedzaniem szkółki leśnej, gdzie odbyła się pogadanka na temat zasad urządzania lasu i zachowaniu się w środowisku leśnym, zalesiania i wysiewu sadzonek.


20 marca 2015 roku z okazji Pierwszego Dnia Wiosny uczniowie klas O - VI wyjechali do Słupska do Multikina, gdzie obejrzeli film animowany 2D pt. "Fru".


10 listopada uczniownie klasy III - VI uczestniczyli w wycieczce do Kompleksu Rekreacyjno - Basenowego "Nimfa" w Bytowie.


3 września 2014 roku uczniowie klasy IV i V dzięki Lokalnej Grupie Rybackiej z Tuchomia wybrali się na wycieczkę do Gdyni. Na miejscu uczniowie wraz z panią przewowdnik  zwiedzli Muzeum Nauki Experyment, port w Gdyni oraz okręt ORP Błyskawicę. Dzieciom bardzo podobały się zaplanowane atrakcje.

 

Dolsko - stadnina koni

Dolsko - stadnina koni

Dretyń - sadzenie drzewek

Dretyń - sadzenie drzewek

Wycieczka do Gdyni z LGR Tuchomie

Wycieczka do Gdyni z LGR Tuchomie

Kalendarium

Maj 2024
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Zegar

Imieniny

CIEKAWOSTKA

W naszej szkole odbywają się zajęcia w ramach zajjęć SKS – Szkolny Klub Sportowy. Program skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych.