Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rok szkolny 2016/2017

Czcionka:

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie szkoły w Wałdowie skorzystali z ufundowanej przez Nadleśnictwo wycieczki do Szczecinka. Mieści się tam Centrum Szkoleniowe Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku. Uczniowie zwiedzili akwarium. następnie zapoznali się z odnawialnymi źródłami pozyskiwania energii. Obejrzeli też sale leśną z eksponatami zwierząt zamieszkujących nasze lasy i zapoznali z flora leśną. Wszyscy zmęczeni ale w wyśmienitych humorach wracali z wycieczki. To będzie niezapomniany Dzień Dziecka.


W Pierwszym Dniu Wiosny wybraliśmy się do Biblioteki Publicznej w Miastku. Bibliotekarze Oddziału dla Dzieci i Młodzieży - panie Alina Francuzik i Magdalena Gofryk zabrały nas na wycieczkę po bibliotece. Po niej nasi podopieczni uczestniczyli w warsztatach plastycznych, w czasie których stworzyli wielkanocne kartki. 
Po tak miłej wizycie w bibliotece udaliśmy się do miasteckiego oddziału jednego z największych polskich banków. Pani Katarzyna Leśków opowiedziała nam o zadaniach banku, pieniądzach i bankomatach. 


W dniu 26 lutego 2017 roku uczniowie klas IV – VI wraz z opiekunami wybrali się do Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego „Nimfa” w Bytowie. Wyjazd był możliwy dzięki życzliwości rodziców oraz opiekunów prawnych naszych uczniów.

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny

Wyjazd do Ośrodka Sportu i Rekreacji

Wyjazd do Ośrodka Sportu i Rekreacji

Kalendarium

Maj 2024
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Zegar

Imieniny

CIEKAWOSTKA

W naszej szkole odbywają się zajęcia w ramach zajjęć SKS – Szkolny Klub Sportowy. Program skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych.