Zajęcia artystyczne

Uczniów   uczęszczających   na   zajęcia  artystyczne zachęcam do kreatywnej  zabawy.  Dzisiaj proponuję wykonanie ,,wielkanocnego kurczaka” z pasków papieru.

Oto jak go wykonać:

5  żółtych    pasków    papieru   kleimy   na   środku  tworząc   gwiazdę. Sklejamy   ze  sobą  przeciwległe paski  tworząc kulę. Doklejamy oczy, dziób, grzebień i nogi kurczaka.

Potrzebne materiały:

• papier techniczny żółty, czarny i pomarańczowy
  • klej
  • nożyczki.

Życzę miłej pracy i zabawy!

Uczniów uczęszczających na zajęcia artystyczne zachęcam do kreatywnej zabawy. Proponuję wykonanie ,,wielkanocnego kurczaka” z rolki po papierze toaletowym i bibułki.

Oto jak go wykonać;

Pasek żółtej bibuły nacinamy . Bibułką oklejamy rolkę papieru.  Doklejamy oczy i dziób  kurczaka. Postępujemy według załączonego zdjęcia.

Potrzebne materiały:

• żółta bibułka,
  • papier koloru czerwonego i białego
  • klej
  • nożyczki.

Życzę miłej pracy i zabawy!

Sierpień 2020

W naszej szkole odbywają się zajęcia w ramach zajjęć SKS – Szkolny Klub Sportowy. Program skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych.

•  środa godzina 1140
  •  piątek godzina 1140

Ponadto oferujemy również zajęcia ,,Terapii Ręki'' oraz zajęcia z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.