22 marca uczniowie klas 1-3 oraz zerówki odwiedzili bytowski basen. Wyjazd ten był wspaniałą okazją do zabaw w wodzie, integracji, a także pokazania dzieciom alternatywnej formy spędzania wolnego czasu. Uczniowie bawili się doskonale i z niecierpliwością czekają na kolejny wyjazd!

Link do filmiku: https://www.facebook.com/100057819213073/videos/765821822142357

26 stycznia, tuż przed rozpoczęciem upragnionych ferii zimowych, odbyła się szkolna wycieczka na lodowisko w Bytowie. Nasza grupa „amatorów ruchu” wraz z opiekunami po dotarciu na miejsce z wielką radością doskonaliła swe umiejętności na tafli lodowiska. Niektórzy przybyli tu pierwszy raz, ale zapewniali, że nie ostatni, ponieważ frajda jazdy po lodzie była przeogromna.

Co do techniki tejże jazdy, to można by określić ją jako wybitnie „zindywidualizowaną” i niezwykle różnorodna. Niektórzy zamiast ślizgów solowych preferowali towarzystwo sympatycznych pingwinków lub przejażdżkę grupową. Doskonałej zabawy nic jednak nie mogło zakłócić, ani niekontrolowane akrobacje  sportowe, ani drobne upadki.

Po udane zabawie głodni, ale pełni humoru, udaliśmy się na pizzę.

Wszyscy zadowoleni i cali powrócili do domów.

6 października uczniowie zerówki, klas I-III oraz klasy V wybrali się do Teatru Lalki Tęcza na spektakl „Niesamowite przygody niesamowitych skarpetek” na podstawie książki Justyny Bednarek, pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”. Spektakl przedstawiał historię pięciu niedopasowanych skarpetek, które poszukują własnej drogi… i– mając dosyć nudnego życia na stopie – postanowiły same odnaleźć swoje przeznaczenie. Po przedstawieniu teatralnym  wybraliśmy się do restauracji McDonald’s.

26 stycznia