17 kwietnia nasi uczniowie wzięli udział w VII Wojewódzkim Konkursie Poezji śpiewanej dla dzieci "Kaczka Dziwaczka". Dzieci zaprezentowały utwory: "Samochwała", "Skarżypyta", "Żuk" oraz "Abecadło". Lena Cybula zdobyła wyróżnienie w kategorii kl. O-1, grupa dzieci z oddziału "0" i I klasy zdobyła III miejsce w swojej kategorii oraz dziewczyny z klasy III również zdobyły wyróżnienie. Gratulacje dla naszych uczniów jesteśmy z nich dumni, jak zaprezentowali swój talent!

11 kwietnia w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Miastku odbył się Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej "I like to sing". Naszą szkołę reprezentowały dwie dziewczynki: Zuzanna Majer, która zdobyła II miejsce w kategorii 5-latków oraz Helena Kleist, która zdobyła I miejsce w kategorii 6-latków. Gratulujemy dziewczynkom umiejętności wokalnych oraz językowych!

Z radością informujemy, że uczennica klasy III - Marcelina Kleist zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Niemieckiego na Komiks "Osterbräuche in Deutschland, Österreich und der Schweiz". Gratulujemy również Lenie Szajner, która reprezentowała naszą szkołę w swojej kategorii. Brawo!

12 marca nasi uczniowie zostali nagrodzeni za zdobycie 1 miejsca, wyróżnień oraz za udział w III Gminnym Konkursie Plastyczno-Językowym "Happy Valentine's Day" organizowanym przez SP3 w Miastku.

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy III Michalina Kryczka zajęła 1. miejsce w III Gminnym Konkursie Plastyczno-Językowym "Happy Valentine's Day" organizowanym przez SP 3 w Miastku.

27 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie czytelniczym ,,Bajki Aleksandra Fredry '' organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Miastku. II miejsce w pierwszej kategorii wiekowej zajęła Nikola Lemańczyk, a wyróżniona została, w tej samej kategorii, Daria Szajner. Gratulujemy!

17 października reprezentanci naszej szkoły (rocznik 2011 i młodszy) walczyli w LII Igrzyskach Dzieci w Unihokeja. Chłopcy zajęli III miejsce.

28 września odbyły się gminne LII Igrzyska Dzieci Województwa Pomorskiego w sztafetowych biegach przełajowych chłopców. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli II miejsce.