Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rok szkolny 2014/2015

Czcionka:
Dnia 8 maja 2015 roku w Słosinku odbyły się XVII Indywidualne Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych Słosinko 2015, w których również zdobyliśmy miejsca na podium:
  • I m-ce Jakub Went z klasy 4
  • I m-ce Łukasz Kulas z klasy 6
  • II m-ce Daria Olszewska z klasy 5
  • III m-ce Julia Świątek-Brzezińska z klasy 5
  • III m-ce Kinga Maksymów z klasy 2

1 maja 2015 roku nad Jeziorem Lednik w Miastku uczniowie Szkoły Podstawowej w Wałdowie brali udział w Mistrzostwach Miastka w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych 2015 organizowanych przez OSiR Miastko. Odnieśli duży sukces, ponieważ zdobyli zaszczytne miejsca na podium:
  • I m-ce Łukasz Kula s zklasy 6
  • II m-ce Jakub Went z klasy 4
  • III m-ce Patrycja Dziemińska z klasy 6
  • IV m-ce Daria Olszewska z klasy 5
  • VI m-ce Julia Świątek-Brzezińska z klasy 5



Zestawienie osiągnięć uczniów – konkursy w I semestrze roku szkolnego 2014/2015

Lp.

Nazwa konkursu

 

Laureaci

 

1

„Kubuś Puchatek”- konkurs plastyczny organizator Pomocna Dłoń

I miejsce – Julia Kozieł kl.1

Wyróżnienie  – Krzysztof Bocyk oddział 0

III miejsce – Elżbieta Lipińska kl.5

Wyróżnienie - Jakub Went kl.4

Wyróżnienie – Szymon Szatkowski kl.5

Wyróżnienie – Szymon Paliński kl.5

2

„Mówi wrzesień, że już jesień” – SP Kamnica

III miejsce – Maksymilian Chrustowicz oddział 0

Wyróżnienie- Maciej Jakubcewicz oddział 0

3

„Każdy inny, wszyscy równi”- konkurs plastyczny SP Kaminca

Nagroda specjalna dyrektora szkoły 

SP Kamnicy dla ucznia Grzegorza Szeli kl.2

4

„List do nieba” konkurs plastyczny zorganizowany przez „Pomocną Dłoń”

Oddział przedszkolny

Klasa I

5

„Bezpieczna praca i zabawa w gospodarstwie wiejskim”

I miejsce – Mateusz Hrycuta oddział 0

III miejsce – Szymon Lipiński oddział 0

6

„Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” – konkurs przyrodniczy organizator SP Wałdowo

I miejsce – Rafał Fiszka Borzyszkowski kl.6

II miejsce – Szymon Paliński kl.5

III miejsce – Łukasz Kulas kl.6

7

„Moja wymarzona karta płatnicza”- organizator SP Wałdowo

I miejsce – Elżbieta Lipińska kl.5

 

Kalendarium

Wrzesień 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Zegar

Imieniny

CIEKAWOSTKA

Od marca rozpoczęliśmy w naszej szkole zajęcia w ramach II edycja programu SKS – Szkolny Klub Sportowy. Program skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu:

  •  środa godzina 13.00
  •  czwartek godzina 12.40