RAJD PIESZY "ROZBIEGAJ WIOSNĘ"

Utworzono dnia 03.05.2017

Dnia 23 kwietnia świetna impreza z udziałem uczniów i pracowników szkoły oraz mieszkańców pobliskich okolic. Był to rajd pieszy zatytułowany „Rozbiegaj wiosnę”. Program rajdu był niezwykle bogaty, począwszy od przemarszu brzegiem dwóch okolicznych jezior, po liczne atrakcje czekające na trasie przemarszu. Także pan Leśniczy podczas przystanków przy tablicach przyrodniczych bawił uczestników barwnymi opowieściami przyrodniczymi. Przy kolejnych tzw. „bazach” pani Ania przygotowała różne gry i zabawy. Rajd uświetnił też występ z zespołu Tańca Jazzowego z Bytowa. Na koniec odbyła się loteria fantowa. Uczestnicy rajdu raczyli się również kiełbaska z grilla oraz gorącym żurkiem. Impreza była wyśmienita i wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Dyrektor Szkoły składa serdeczne podziękowanie darczyńcom i sponsorom nagród, które umożliwiły nam sprzedaż „cegiełek”, z których całkowity dochód przeznaczymy zostanie na zakup termosów na posiłki. To dzięki Państwa życzliwość, pomocy i wsparciu mogliśmy przeprowadzić tę część imprezy.

Hojność i wielkie serce okazali:

• Państwo Monika i Maciej Świątek – Brzezińscy
  • Państwo Mirosława i Krzysztof Spiczak Brzezińscy
  • Pani Małgorzata Kiełpińska
  • Pani Anna Kalicka
  • Pani Malwina Czapieska
  • Pani Magdalena Kobiela
  • Pani Ewa Fryda
  • Państwo Joanna i Wojciech Szatkowscy
  • Pani Małgorzata Stasiewicz
  • Nauczycielom Szkoły

Serdeczne podziękowania za przyjazd oraz nagłośnienie kierujemy na ręce Dyrektora MGOK w Miastku – p. Janusza Gawrońskiego oraz pracownikowi - p. Jurkowi.